SH DESIGN

Jesteśmy pracownią projektową działającą na rynku krajowym i zagranicznym. SH Design to ponad 25 lat doświadczeń w branży projektowania wnętrz. Na bieżąco śledzimy wszelkie nowości w trendach projektowych. Jesteśmy gotowi na podjęcie każdego wyzwania projektowego. Wykonawcy i firmy z którymi współpracujemy, to godni polecenia specjaliści z różnych branż. Posiadamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie gwarantujące skuteczność w działaniu.

SH Design ma na swoim koncie setki zrealizowanych projektów. Podnosimy nasze kompetencje uczestnicząc w szkoleniach. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu oddajemy do Państwa dyspozycji kompleksowe usługi w zakresie aranżacji i projektowania wnętrz. Na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję naszych klientów do ich oczekiwań dopasowując pomysły projektowe. Naszym celem jest świadome tworzenie przyjaznej przestrzeni służącej potrzebom użytkowników.

Łączymy profesjonalizm, rzetelność i rozsądek z dbałością o jakość, oryginalność i funkcjonalność proponowanych rozwiązań. Wiemy, że dzięki doświadczeniu jakie posiadamy, oraz  dzięki posiadanej wiedzy i wypracowanym wysokim standardom obsługi klienta jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom gwarantując profesjonalne podejście i kompleksową obsługę. Dobry projekt jest pierwszym i jednym z najważniejszych kroków na drodze do stworzenia i urządzenia mieszkania lub domu zgodnego z osobistymi potrzebami , lub lokalu użytkowego będącego wizytówką firmy

Projektujemy zarówno pomieszczenia mieszkalne – domy, mieszkania, lofty  jak i komercyjne. Wykonujemy kompleksowe projekty wnętrz na potrzeby hoteli, restauracji, galerii handlowych, gabinetów lekarskich, gabinetów stomatologicznych, gabinetów fryzjerskich i kosmetycznych.

Zapraszamy do kontaktu !
Zespół SH Design

Image
Image
Image